O nas w mediach | Apartt

,,Przy dobrym zarządzaniu roczna stopa zwrotu z najmu lokalu w dobrej lokalizacji może wynieść od 8 do nawet 12 proc., choć zależy to od miejscowości i standardu nieruchomości. W niektórych ośrodkach sezon trwa dłużej, a Łeba jest w ścisłej czołówce.”

~rp.pl

,,Jak w przypadku każdego segmentu, kluczowa jest lokalizacja, ale w przypadku inwestycji pod wynajem warto uwzględnić dodatkowe elementy, stanowiące wyróżnik na tle rynku. W przypadku naszej najnowszej inwestycji w Łebie, Apartt99, jest to winda przy niewysokiej zabudowie (3 poziomy), plac zabaw dla dzieci oraz fitness do dyspozycji mieszkańców. Z myślą o inwestorach zamontowaliśmy również pompy ciepła, aby minimalizować koszty eksploatacyjne, co ma duże znaczenie w kontekście przyszłych zysków z najmu – dodaje Stanisław Kreft, inwestor Apartt99.”

~propertynews.pl

,,Nieopodal Słowińskiego Parku Narodowego, a jednocześnie w centralnej części miasta Łeby w kameralnym miejscu z dala od ulicznego zgiełku, powstaje osiedle nowoczesnych apartamentów Apartt99. Inwestycja charakteryzuje się niezwykłą architekturą, której elementy nawiązują do starego miasta Łeby. Znakiem rozpoznawczym budynku jest nowoczesny design połączony z oryginalną XIX wieczną cegłą. Obiekt usytuowany jest zaledwie 1,5 km od plaży. Niewątpliwie mocną stroną inwestycji są przestronne balkony. Osiedle będzie wyposażone w siłownię, mini-plażę oraz plac zabaw.”

~wslizgu.pl

Leave a Comment

You must be logged in to post a comment.